İşçinin düşeceğini, Askerin öleceğini, Patronun işi alacağını bildiği düzen !
5 Mart 2014 Çarşamba saat 12.30'da Ankara'da Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tarafından başlatılan ölüm orucu eyleminin basına yansıyan haberleri.
5 Mart 2014 Çarşamba Ankara Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin düzenlediği ölüm orucu eyleminin Doğan Haber Ajansı tarafından yayınlamış olduğu haber.
5 Mart 2014 Çarşamba Ankara Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin düzenlediği ölüm orucu eyleminin Anadolu Ajans'ı Haberi görüntüleri...
5 Mart 2014 Çarşamba Ankara Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin düzenlediği ölüm orucu eyleminin Cihan Haber Ajans'ı görüntüleri

TEMAD ÖLÜM ORUCUNDA 2'NCİ GÜN

06 Mart 2014, Perşembe
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Astsubayların üzerlerinde kurulan baskı, mobbing, öteleme, adaletsiz uygulamaları ve ayrımcılığı protesto etmek için ölüm orucunun 2'nci günüyle devam etti.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 05 Mart 2014 Çarşamba günü saat 12.30'da Ankara Sakarya caddesinde yapmış olduğu basın bildiri ve ölüm orucu başlangıcı birçok yayın organında yer almıştır.

TEMAD ÖLÜM ORUCUNDA 1'NCİ GÜN

05 Mart 2014, Çarşamba
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Astsubayların üzerlerinde kurulan baskı, mobbing, öteleme yaklaşımlarını,adaletsiz uygulamaları ve ayrımcılığı protesto etmek için ölüm orucuna başladı.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, 04 Mart 2014 Salı Günü, saat 17.00'da Ulusal Kanal'da Can KARADUT'un sunduğu HABER MERKEZİ programına katıldı.İzlemek için tıklayınız

TEMAD ÖLÜM ORUCUNA BAŞLIYOR

04 Mart 2014, Salı
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği 5 Mart 2014 saat 12:30’da, Ankara Sakarya Caddesinde basın bildirisi yaparak, Ölüm orucuna başlayacak ve müteakiben topluca yürüyerek Abdi İpekçi parkına...
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, 04 Mart 2014 Salı Günü, saat 17.00'da Ulusal Kanal'da Can KARADUT'un sunduğu HABER MERKEZİ programına canlı katılacaktır.

DUYURU

03 Mart 2014, Pazartesi
Son zamanlar da muvazzaf ve emekli astsubayların sendika kurma girişimlerinin olduğu ve farklı grupbunun TEMAD Genel Merkezi tarafından desteklendiğine ilişkin mesaj ve haberlerin gönderildiğine
01 Mart 2014 Cumartesi, İstanbul Galatasaray Lisesi önünde, binlerce astsubay ve ailesi başlanacak ölüm orucu kararı için yapılan basın açıklaması ve yürüyüşünün basında yer alan haberleri.
01 Mart 2014 Cumartesi İstanbul Galatasaray Lisesi önünde, binlerce astsubay ve ailesi, başlanacak ölüm orucu için TEMAD Genel Başkanığı'nın basın açıklaması ve yürüyüşüne katılım göstermiştir.
Annemin rahatsızlığı süresince vefatı nedeni ile arayan, geçmiş olsun, başsağlığı dileklerini ileten, ulaşmak isteyip ulaşamayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.