Ankara Milletvekili Aylin NAZLIAKA TEMAD Genel Merkezine ziyarette bulundu. Emekli astsubayların çektiği sıkıntılar, verilemeyen haklar, Türk silahlı kuvvetlerinde yaşanan intiharlar...
18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi, Ebedi Başkomutanımız Gazi M. Kemal ATATÜRK ve tüm silah arkadaşlarını, kahraman gazilerimizden ebediyete intikal etmiş olanları rahmet, minnet, saygıyla anıyoruz.
15 Mart 2014 Cumartesi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tarafından mesleki sorunlara dikkat çekmek için Ankara'da düzenlenen ASTSUBAY YÜRÜYÜŞÜ VE MİTİNGİ'NİN Türkiye Basınında çıkan haberleri.
Ralli sezonu, 2014 TOSFED Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan, 34 Spor Rallisi’yle 15 Mart 2014'de başladı.Yarışta Sayın İsmail DEVECİER "ASTSUBAYLAR ÖRÜM ORUCUNDA" yazılı bir araçla yarışacaktır.
15 Mart 2014 cumartesi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tarafından düzenlenen Büyük Ankara Astsubay Yürüyüşü ve Mitingi'nin Hürriyet Cengizhan Çatal'ın haberini okumak için tıklayınız...
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin Büyük Ankara Mitingi: Türkiye genelinde 90 şube üyelerinin katılımı ile saat: 11:00'da Anıtkabir'de Ata'yı ziyaret ve mozaleye çelenk koyma ile başladı.
15 Mart 2014 cumartesi Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği tarafından düzenlenen Büyük Ankara Astsubay Yürüyüşü ve Mitingi'nin NTV Haber görüntülerini izlemek için tıklayınız...
15 Mart 2014’te icra edilecek Büyük Ankara yürüyüşü ve mitinginin ayrıntılı programı aşağıdadır
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezi tarafından, 15 Mart 2014 tarihinde düzenlenecek olan Büyük Anakara Yürüyüşü ve mitingi için, servisler aşağıdaki şekilde planlanmıştır.

ÖLÜM ORUCU 10'NCU GÜN

14 Mart 2014, Cuma
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin 05 Mart 2014 Çarşamba günü Ankara’da başlattığı ölüm orucunun 10.gününde siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin destek ziyaretleri devam etmektedir.

ÖLÜM ORUCU 9'NCU GÜN

13 Mart 2014, Perşembe
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin 05 Mart 2014 Çarşamba günü Ankara’da başlattığı ölüm orucunun 9.gününde siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin destek ziyaretleri devam etmektedir.
CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, ölüm orucuna başlayan emekli astsubayların taleplerini Meclis’te gündeme getirmeye devam ediyor.
Öncelikle bu kadar zor şartlar altındayken Politika Dergisi adına görüşme talebimizi kabul edip zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz.

ÖLÜM ORUCU 8'NCİ GÜN

12 Mart 2014, Çarşamba
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin 05 Mart 2014 Çarşamba günü Ankara’da başlattığı ölüm orucunun 8.gününde siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin destek ziyaretleri devam etmektedir.
Bir hikaye daha size. Öyle ya, masal dünyasındayız. Prensler hazinede yüzüyor, krallar saraylara imar dağıtıyor.